Jak Powiększyć Piersi – Czy to możliwe? Wyjaśniamy!

Jak powiększyć piersi

Naturalne powiększanie piersi to jeden z najpopularniejszych tematów kobiecych na świecie. Szukasz informacji o tym, jak powiększyć biust bez skalpela? Dobrze trafiłaś!

Kobiety od lat szukają sposobów na to, by ich piersi wyglądały piękniej. Niestety, często kreujemy się na rzekome ideały, które są niemożliwe do osiągnięcia.

Domowe Sposoby na Powiększenie Biustu

Jeśli szukasz natychmiastowej pomocy w domu, zawsze znajdziesz rzeczy potrzebne do codziennego życia. Może się okazać, że masz wszystkie rzeczy, których potrzebujesz i z których korzystasz na co dzień. Możliwe, że niektóre z Twoich dobrych genów pochodzą od członka Twojej rodziny. Jednak tylko genetyka może być dziedziczona z dziecka na dziecko, ale nie rozmiar biustonosza. Możesz również odziedziczyć inne rzeczy lub zmienić swój styl życia, aby mieć ten „idealny” rozmiar biustonosza.

Masaż

Ćwiczenia na piersi zwiększą krążenie krwi w piersiach, dzięki czemu biust będzie się powiększał. Możesz ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu przez co najmniej 10 minut, aby zobaczyć szybsze rezultaty.

Codzienny masaż piersi wspomaga rozwój piersi poprzez budowanie tkanki. Regularny masaż piersi pomaga utrzymać ich jędrność i zapobiega wiotczeniu. Można go wykonywać samodzielnie lub z pomocą partnera. Może być połączony z grą wstępną i nie jest kosztowny. Ma wiele korzyści dla zdrowia. Zapobiega rakowi piersi oraz pomaga się zrelaksować i odprężyć po długim dniu.

Ćwiczenia na Większe Piersi

Im więcej ćwiczę, tym twardsze stają się moje piersi. Co kilka dni zacznę robić pompki i deski. Będę też używać cięższych hantli, aby dodać więcej siły do każdego ćwiczenia.

Utrzymuj Zdrową Wagę

Jeśli chcesz uwydatnić swoje piersi, najlepiej jest zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Warto również zaopatrzyć się w bieliznę unoszącą lub podtrzymującą, która w naturalny sposób uniesie piersi. Aby utrzymać zdrową wagę, pilnuj swojej diety i ćwicz przynajmniej 30 minut dziennie.

Optyczne powiększenie przy pomocy biustonosza

Push-upy, czyli specjalne biustonosze pozwalają wizualnie poprawić wygląd piersi w ubraniu.

Pigułki antykoncepcyjne

Wiele kobiet doświadcza zwiększenia rozmiaru piersi podczas stosowania antykoncepcji. Jest to spowodowane zawartym w pigułkach składnikiem o działaniu estrogenowym i progesteronowym. Piersi mogą się powiększyć nawet o 2 rozmiary. Podczas stosowania tabletek rozmiar piersi może się powiększyć, ale czują się one jedynie bardziej bezpieczne.

Sposoby Powiększenia Biustu na Dłużej

Chociaż niektóre środki zaradcze na suchość piersi to szybkie rozwiązania, ich regularne stosowanie przyniesie trwałe rezultaty.

Hydroterapia

Aby poprawić ukrwienie piersi, należy moczyć je przez kilka minut w ciepłej lub zimnej wodzie. Naprzemienne polewanie piersi ciepłą i zimną wodą jeden lub dwa razy dziennie poprawi krążenie w piersiach.

Zwiększ masę ciała

Rozmiar miseczki zwiększa się wraz z wagą, jeżeli prowadzisz zdrowy tryb życia. Z tego powodu metoda ta może nie być odpowiednia dla wszystkich kobiet.

Ćwicz prawidłową postawę

Musisz nauczyć się prawidłowo siedzieć, aby z czasem klatka piersiowa nie obwisła. Chodzenie z bardziej wyprostowanymi plecami sprawi, że klatka piersiowa będzie „wyglądać na większą”. Staraj się poprawić swoją postawę, utrzymując ją przez cały dzień. Staraj się też wykonywać ćwiczenia, które poprawią postawę.

Dieta

W kobiecej piersi znajdują się pewne istotne hormony, które regulują cykl menstruacyjny, stabilizują metabolizm lipidów, mają istotny wpływ na syntezę endogennych białek i przyczyniają się do podtrzymania popędu płciowego. Hormony te powodują rozrost tkanki piersi, a z czasem zmniejszają jej wielkość i twardość. W wyniku stosowania nieodpowiedniej diety objętość i struktura piersi często ulegają zmniejszeniu. Prawidłowa dieta zwiększająca rozmiar piersi obejmuje:

Zielone warzywa liściaste zawierają estrogeny roślinne, podobne do estrogenów, które stymulują receptory estrogenowe, budują nowe komórki i regulują pracę hormonów. Soja zawiera fitoestrogeny, roślinny odpowiednik estrogenów, które wpływają na receptory estrogenowe i funkcjonowanie piersi. Orzechy składają się z tłuszczów jednonienasyconych, a piersi mają dużą ilość tkanki tłuszczowej, która składa się ze zdrowych substancji tłuszczowych. Zioła takie jak kozieradka czy koper włoski są stosowane w celu uniknięcia nadmiernego odkładania się tkanki tłuszczowej. Dlatego wybierając te pokarmy, należy dążyć do spożywania głównie nieprzetworzonych produktów.

Podsumowanie

Duże i pełne piersi są marzeniem wielu kobiet, ale czasami kobiety napotykają problemy w uzyskaniu większego biustu. Dlatego też celem tego artykułu jest zapoznanie się z kilkoma popularnymi i niedrogimi sposobami. Niektóre z nich są bardziej skuteczne niż inne. Wybór najlepszego sposobu zależy w dużej mierze od Twoich możliwości finansowych.